11.03.2017 - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ | ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ GADALA | ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΧΟΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

2 ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Διαγωνισμός με 2 δωρεάν συμμετοχές που λήγει ΔΕΥΤΕΡΑ  29  Μαίου 2017‪‎!

Το Εξειδικευμένο Κέντρο Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA, που λειτουργεί πλέον ως Πιστοποιημένο  ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.1 & Αναγνωρισμένο Εκπαιδευτήριο από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων, Πολιτισμού & Αθλητισμού, ανταποκρινόμενο στη συνεχώς αυξανόμενη ζήτηση του κοινού για την εκμάθηση του αυθεντικού ανατολίτικου χορού, με στόχο την πλήρη και ουσιαστική εφαρμογή των τεχνικών της Μεθόδου GADALA ανακοινώνει την επανάληψη των παρακάτω 2 επιτυχημένων σεμιναρίων αυτοτελών χορογραφιών ανατολίτικου χορού το Σάββατο 3 Ιουνίου 2017 & την Κυριακή 4 Ιουνίου 2017,3ώρο Σεμινάριο Οριεντάλ Αυτοτελούς Χορογραφίας σε Ελληνική Μουσική με Αραβικά Στοιχεία με τη Μέθοδο GADALA

Τραγούδι: Πότε Βούδας Πότε Κούδας / Ερμηνευτής: Νίκος Παπάζογλου*

Διαγωνισμός με 2 Δωρεάν συμμετοχές που λήγει ΔΕΥΤΕΡΑ 6 Μαρτίου 2017

Το Εξειδικευμένο Κέντρο Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού -  GADALA, που λειτουργεί πλέον ως Πιστοποιημένο  ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.1 & Αναγνωρισμένο Εκπαιδευτήριο από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων, Πολιτισμού & Αθλητισμού ανταποκρινόμενο στη συνεχώς αυξανόμενη ζήτηση του κοινού για την εκμάθηση του αυθεντικού ανατολίτικου χορού και με στόχο την πλήρη και ουσιαστική εφαρμογή των τεχνικών της Μεθόδου GADALA σε μια αυτοτελή χορογραφία, ανακοινώνει την επανάληψη του επιτυχημένου σεμιναρίου με τίτλο «ΜΕΘΟΔΟΣ GADALA: Η ΕΠΙΡΡΟΗ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΟΡΟ».

Τραγούδι: Πότε Βούδας Πότε Κούδας

Ερμηνευτής: Νίκος Παπάζογλου

----*----

Τα 2 σεμινάρια, συνολικής διάρκειας 3 ωρών το καθένα, θα πραγματοποιηθούν στις 3 & 4 Ιουνίου 2017, στις εγκαταστάσεις του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA (Αγίας Ελεούσης 5 στο Μοναστηράκι), με εισηγήτρια την ελληνοαιγύπτια χορογράφο – χοροδιδάσκαλο, Διευθύντρια Χορού του Τομέα Πολυεθνικών Χορών του Ομίλου για την UNESCO Πειραιώς & Νήσων, ιδρύτρια του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA και συντάκτρια του διεθνώς αναγνωρισμένου από τον M.E.D.W.OR. Τεχνικολογίου Ανατολίτικου Χορού, κα Φωτεινή Gadala.

Κόστος έκαστου σεμιναρίου* : 30€ (αρχικής τιμής 35€)

******Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο η τιμή ορίζεται στα 15€

Στην έναρξη του κάθε σεμιναρίου θα μοιραστούν αναλυτικές σημειώσεις και cd με την μουσική της χορογραφίας. Στην ολοκλήρωση του εκάστοτε σεμιναρίου θα δοθούν Βεβαιώσεις Παρακολούθησης σε όλους τους συμμετέχοντες.

Για να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό για τις 2 δωρεάν συμμετοχές, ακολουθήστε τις οδηγίες που βρίσκονται κάτω από την αφίσα του σεμιναρίου στην official σελίδα μας στο    FACEBOOK.

Ο διαγωνισμός λήγει στις 21:00 την Δευτέρα 29 Μαϊου 2017!

Οι δηλώσεις συμμετοχών ξεκινούν από την επομένη μέρα της κλήρωσης με σειρά προτεραιότητας έως την κάλυψη των διαθέσιμων θέσεων που είναι περιορισμένες για την διασφάλιση της ποιοτικής διδασκαλίας του σεμιναρίου.

Σας παροτρύνουμε να κατοχυρώσετε άμεσα την συμμετοχή σας λόγω αυξημένης ζήτησης του κοινού προς τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοτελών χορογραφιών με τη Μέθοδο GADALA μέχρι τη Παρασκευή 02/06/2017

Η εγγραφή σας κατοχυρώνεται με την καταβολή του ποσού είτε στη γραμματεία της σχολής είτε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο  παρέχεται έκπτωση 50% επί του αρχικού κόστους.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο χώρο μας, οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού.

Διδαχτείτε ποϊοτικά δίπλα μας…

...τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού!

Για να ενημερωθείτε σχετικά με το πρόγραμμα σπουδών ακολουθείστε το link :

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ.

Για πληροφορίες σχετικά με το εξειδικευμένο σεμινάριο χορογραφίας ανατολίτικου χορού μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας καθημερινά με την γραμματεία του κέντρου μας από τις 17:00 έως 21:00 και κάθε Τρίτη, Τετάρτη & Πέμπτη από τις 10:00 έως 13:00 στο τηλέφωνο 210 32 11 008.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία!..

Ευχαριστούμε θερμά το χορηγό μας :