29.04.2017 - ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ | ΑΙΓΥΠΤΙΑΚΟΣ ΧΟΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΡΛΕΚΙ ΣΟΛΟ BELLY DANCE ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ GADALA | ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ | ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΧΟΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

3ωρο Σεμινάριο Αυτοτελούς Χορογραφίας σε Μουσική darbuka tabla με τη Μέθοδο GADALA
Διαγωνισμός με 2 δωρεάν συμμετοχές που λήγει ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Απριλίου 2017 ‪‎
AUDITION - Υποτροφία για την Επαγγελματική Χορευτική Ομάδα GADALA

Το Εξειδικευμένο Κέντρο Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALAπου λειτουργεί πλέον ως Πιστοποιημένο  ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.1 & Αναγνωρισμένο Εκπαιδευτήριο από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων, Πολιτισμού & Αθλητισμού, ανταποκρινόμενο στη συνεχώς αυξανόμενη ζήτηση του κοινού για την εκμάθηση του αυθεντικού ανατολίτικου χορού και με στόχο την πλήρη και ουσιαστική εφαρμογή των τεχνικών της Μεθόδου GADALA σε μια 3ωρη αυτοτελή χορογραφία, ανακοινώνει  την επανάληψη του επιτυχημένου σεμιναρίου με τίτλο « ΜΕΘΟΔΟΣ GADALA | TABLA ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΕΣ : ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ – ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ – SHIMMY» το Σάββατο 29 Απριλίου 2017.

Μουσική: “darbuka dance” / 2012 hits tabla-darbuka beats / Mahmout  Zefa

Το σεμινάριο, συνολικής διάρκειας 3 ωρών, θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, στις 29 Απριλίου 2017, στις εγκαταστάσεις του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA (Αγίας Ελεούσης 5 στο Μοναστηράκι), με εισηγήτρια την ελληνοαιγύπτια χορογράφο – χοροδιδάσκαλο, πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια ενηλίκων απο τον Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π Υπ. Παιδείας, Διευθύντρια Χορού του Τομέα Πολυεθνικών Χορών του Ομίλου για την UNESCO Πειραιώς & Νήσων, ιδρύτρια του Εξειδικευμένου Κέντρου Διδασκαλίας Ανατολίτικου Χορού GADALA και συντάκτρια του διεθνώς αναγνωρισμένου από τον M.E.D.W.OR. Τεχνικολογίου Ανατολίτικου Χορού,  κα Gadala Φωτεινή.

Σάββατο, στις 29 Απριλίου 2017

Ώρα έναρξης: 17:00

Κόστος σεμιναρίου: 30€

Στην έναρξη του σεμιναρίου θα μοιραστούν αναλυτικές σημειώσεις και CD με την μουσική της χορογραφίας. Στην ολοκλήρωση του σεμιναρίου θα δοθούν Βεβαιώσεις Παρακολούθησης σε όλους τους συμμετέχοντες.

Για να πάρετε μέρος στον διαγωνισμό για τις 2 δωρεάν συμμετοχές, ακολουθήστε τις οδηγίες που βρίσκονται κάτω από την αφίσα του σεμιναρίου στην official σελίδα μας στο FACEBOOK.

Ο διαγωνισμός λήγει στις 21:00 την ΔΕΥΤΕΡΑ 24 Απριλίου 2017!

Οι δηλώσεις συμμετοχών ξεκινούν από την επομένη μέρα της κλήρωσης με σειρά προτεραιότητας έως την κάλυψη των διαθέσιμων θέσεων που είναι περιορισμένες για την διασφάλιση της ποιοτικής διδασκαλίας του σεμιναρίου.

Σας παροτρύνουμε να κατοχυρώσετε άμεσα την συμμετοχή σας λόγω αυξημένης ζήτησης του κοινού προς τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοτελών χορογραφιών με τη Μέθοδο GADALA μέχρι τη Παρασκευή 28/04/2017.

Η εγγραφή σας κατοχυρώνεται με την καταβολή του ποσού είτε στη γραμματεία της σχολής είτε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Για όλους τους ενδιαφερόμενους οι οποίοι επιθυμούν να επαναλάβουν το εξειδικευμένο 3ωρο σεμινάριο που είχε πραγματοποιηθεί στις 13/07/2013, 23/11/2013, 23/02/2014, 21/06/2014, 14/12/2014, 28/03/2015, 31/01/2016 & 16/07/2016, παρέχεται έκπτωση 50% επί του αρχικού κόστους.

Τέλος, θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους υποψηφίους ενδιαφερομένους για την Επαγγελματική Χορευτική Ομάδα GADALA, ότι οι καλύτεροι στην εκτέλεση της χορογραφίας από κάθε τμήμα μετά από οντισιόν που θα ακολουθήσει θα κερδίσουν υποτροφίες ώστε να εκπαιδεύονται δωρεάν 8 ώρες τον μήνα για την προετοιμασία τους, και την μετέπειτα ενεργό συμμετοχή τους στην Επαγγελματική Χορευτική Ομάδα GADALA.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε στο χώρο μας, οποιαδήποτε στιγμή επιλέξετε να διδαχθείτε ποιοτικά δίπλα μας τις τεχνικές του παραδοσιακού ανατολίτικου χορού.

Για πληροφορίες σχετικά με το εξειδικευμένο σεμινάριο χορογραφίας ανατολίτικου χορού μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας καθημερινά με την γραμματεία του κέντρου μας από τις 17:00 έως 21:00 και κάθε Τρίτη, Τετάρτη & Πέμπτη από τις 10:00 έως 13:00 στο τηλέφωνο 210 32 11 008.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία!

Ευχαριστούμε θερμά το χορηγό μας :